З моменту свого заснування 24 лютого 2000 року, ТОВ «Штанц-технологія» зарекомендувала себе на ринку виробників штанцформ як компанія, що безперервно розвивається, з командою висококваліфікованих фахівців.

Від роботи на механічному лобзику підприємство в 2002 році перейшло до лазерного різання фанерних основ. У 2004-2006 роках. освоєно автоматичне згинання ріжучих лінійок та автоматичне різання бігувальних лінійок. З покупкою другої потужнішої лазерної установки терміни виготовлення штанцформ істотно скоротилися. Робота травильної машини та фрезерувального верстата дозволила здійснювати інтеграцію кліше на штанцформу, використовуючи проміжний алюмінієвий блок, комплектувати штанцформи пертинаксовими матрицями та різально-бігувальними контрплитами.

Таким чином, за перші 8 років існування підприємства було повністю здійснено програму з автоматизації та впровадження сучасного обладнання на всіх виробничих етапах виготовлення висікального оснащення:

• конструкторська розробка за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення;
• автоматичне лазерне різання фанерної основи;
• автоматичне згинання ріжучих ножів та різання бігувальних лінійок;
• автоматичне фрезерування пертинаксових матриць, сталевих різально-бігувальних конрпліт;
травлення магнієвих кліше
У зв’язку зі значним збільшенням виробничих потужностей кількість вироблених щодня штанцформ становить кілька десятків – на початкових етапах це кількість вироблялося протягом місяця.

За роки опрацьовано умови зручного розсилання по всій Україні, накопичено найширшу базу конструкторських рішень.

Одна з основних концепцій з першого дня створення підприємства – виготовлення якісної продукції, що відповідає стандартам якості європейських виробників!