Ринок упаковки розвивається стрімко, також, як росте різноманітність товарів і конкуренція. Упаковку сприймають як частину продукту і показник його якості. Виникають нові вимоги до її виробництва: оперативність, економічність, надійність, точність.

Наша компанія “Штанц-технологія” готова запропонувати свій продукт – технологію виробництва якісних вирубних штанцформ для упаковки, різної за призначенням і конструктивної складності.

Для нас важливо, щоб нові технологічні та економічні рішення в упаковці допомагали українським підприємствам якісною продукцією завойовувати довіру покупців і розвивати свій успіх на ринку. З цією метою у 2000 році компанія об’єднала професійних інженерів, конструкторів, техніків – створивши єдиний інтелектуальний центр.

Ми вважаємо, що виробництво сучасної упаковки вимагає координації зусиль, точності, винахідливості, надійності, орієнтації на кінцеву мету.

В роботі нас відрізняє:

Висока точність і повторюваність штанцформ навіть найскладніших видів упаковки. Вони без спотворень копіюють первинний креслення, забезпечують ідеальну стиковку елементів і точність вигинів незалежно від їх розміру. Це дозволяє уникнути браку і втрат картону. При цьому швидкість автомата при висіканні з нашої штанц-формою може досягати 9 тисяч аркушів на годину. Ми стежимо за якісним виконанням замовлення на кожному етапі роботи.
Консультаційний й конструкторському супроводу. Ми можемо розробити креслення і макет для майбутньої штанц-форми, а також проконсультувати клієнтів з усіх питань, що виникають на цьому відповідальному етапі
Оперативність та надійність. Наші технічні можливості дозволяють виготовити штанц-форму за 5-6 годин з безумовною гарантією якості. Крім того, ми забезпечуємо доставку по всій Україні.
Якісний ремкомплект – вчасно. Ми зберігаємо в цифровому вигляді всі дані про Вашу штанц – формі і на першу вимогу продублюємо будь-яку її частину.

Ми запрошуємо до співпраці компанії, зацікавлені в якісному і економічному виробництві упаковки.

І пропонуємо наші професійні рішення, знання, досвід і високоточні технології і готові своєчасно забезпечити Ваше виробництво якісними штанцевальними формами.